Scroll to top
sk

Agropenzión

Nachádza sa v krásnom horskom prostredí CHKO Kysuce, v centre obce Papradno, cca 17 km od Považskej Bystrice, je zameraný na rekreáciu rodinného charakteru a vidiecku turistiku, taktiež je vhodný pre usporiadanie menších rodinných osláv, svadieb, firemných stretnutí a školských sústredení.

Agropenzión vznikol v roku 2001 odkúpením a prestavbou starej dielne šitia. Prvotnou myšlienkou bola propagácia vidieckej turistiky a podpora predaja výrobkov z ovčieho mlieka, ktoré produkujeme na našej farme. Neskôr bola dobudovaná nekrytá jazdiareň.

Stravovanie

Stravovanie v Agropenzióne je individuálne. Zákazníci majú k dispozícii spoločnú chladničku, miktorvlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Ubytovaní hostia majú možnosť objednávky raňajok, plnej penzie, polpenzie, prípadne vlastného výberu z jedálneho lístka v reštaurácii v Kolibe. Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest, ktorá je k dispozícii pri obsadení celého objektu alebo na usporiadanie menších osláv.

Ubytovanie

Kapacita penziónu je 22 lôžok, ubytovanie je možné v 1/3 izbe a 8/2 izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom a toaletou.

Relax

Okrem aktívneho oddychu ponúkame aj možnosti relaxu v penzióne. V lete môžete využiť vonkajší bazén alebo stolný futbal. Prijemné chvíle oddychu vám tiež umožní posedenie nabalkónovej terase, pri krbe v altánku alebo vo vinnej pivnici s kapacitou 20 miest.

Vzdialenosti (k najbližším zariadeniam, zástavkám,…)

Zastávka prímestskej dopravy Papradno – Jednota – 50 m
Vlaková zastávka Považská Bystrica 17 km
Obchod – 50 m
Lekáreň, zdravotné stredisko – 1 km
Pošta – 1 km